Hiiumaa äratuspäevade kõnelejad

Jorma ja Tarja Lappalainen Jorma ja Tarja Lappalainen on Kolari nelipühi koguduses töötanud üle 30 aasta kohaliku tööga Kolari piirkonnas ja laiemalt Soomes ja Põhja-Kalotti piirkonnas ning Venemaal ja Aafrikas, pidades võimsaid Püha Vaimu konverentse.
    Gene Chewning Pastor Gene Chewning on Vietnami lahinguveteran, kes on teenib praegu Living Word Assembly of God kogudust Tucsonis Arizona osariigis Ameerika Ühendriikides. Ta on olnud misjonär ning asutanud kogudusi ja teeninud Issandat paljudes riikides.
    Sirkku Chewning

Sirkku Chewning on prohvetliku anniga eestpalvetaja, kes reisib mööda maailma Püha Vaimu kutsutuna. Ta on Soome päritolu kooliõpetaja, kes elab USA-s. Ta töötab koos oma abikaasaga pastorina Tucsonis, Arizonas. Sirkku tegutseb aktiivselt koguduses ja aitab inimestel leida oma kutsumus.

Marja Kallio Marja Kallio töötab Sastamalas Betaania kodus ja on juhtinud 33 aastat tagasi asutatud hooldekodu.

Otsing