Hiiumaa äratuspäevade muusika - Christopher & Co

Christopher & Co

Ansambli koosseis:

Linda Viikant (vokaal, kitarr,basskitarr)
    Ester Lilleorg (vokaal, kitarr, klaver)
    Karl-Hans Lilleorg (basskitarr, cajon)
    Christopher Ojasaar (vokaal, kitarr)

Linda Viikant Linda Viikant on Valguse tee vabakogudusest. Jumal on juhtinud teda läbi muusika päästesse rääkides elavaid sõnu läbi laulude. Ülistuses on suur vägi ja seepärast Linda kasutab neid talente, et teenida Jumalat ülistusega.
     Ester ja Karl-Hans Lilleorg  Karl ja Ester on noor abielupaar Kiviõli vabakogudusest. Nad teenivad kogudusetöös kaasa ülistuses ning usuvad, et ülistus on tee Jumala südamesse.Karl ja Ester usuvad, et elu suurim kutsumus on tunda Jeesust ja teha Teda tuntuks teistele.
     Christopher Ojasaar  Christopher teenib Käina Nelipühi osaduses nii ülistuse kui sõna ja juhtimisega. Suurimaks sooviks on, et inimesed mõistaksid ülistust, kui kõikehõlmavat Jumalale au toomist ja seda mitte ainult muusikaga vaid kogu oma eluga.

Otsing