Hiiumaa vabakogudused eriolukorra ajal

  Kuna riigis on kehtestatud eriolukord, ei toimu ka Hiiumaa kogudustes jumalateenistusi. Sellelt lehelt saad osa võtta Hiiumaa vabakoguduste ühistest videojumalateenistustest. Siit leiad info ka selle kohta, kuidas on vabakoguduste töö eriolukorra ajal korraldatud. Samuti on siin Hiiumaa vabakoguduste kontaktid, kui vajad abi või on küsimusi konkreetse koguduse kohta.

  Nimekiri Eesti EKB Koguduste Liidu kogudustest, kus tehakse videojumalateenistusi, on aadressil https://kogudused.ee/koguduste-teenistused-veebis/.

  Kärdla Baptistikogudus

  Eriolukorra ajal Kärdla Baptistikoguduses jumalateenistusi ei toimu. Jumalateenistuste aegadel - pühapäeviti kell 11:00-12:00 ja esmaspäeviti kell 18:00-19:00 - on palvela uksed avatud neile, kes vajavad isiklikku hingehoidlikku vestust või vaikset palveaega. Videojumalateenistusi kantakse üle nii Eesti Televisioonis kui interneti vahendusel. Soovitame jälgida jumalateenistusi videoülekannete vahendusel ning hoida enda ja lähedaste tervist.

  Küsimuste korral võta ühendust pastor Tarmo Kähriga (tel. 5662 6836, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või juhatuse esimees Monika Paljasmaga (e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Samuti võid kirjutada e-kirja koguduse e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

  Kärdla Baptistikoguduse koduleht on aadressil https://kardlakogudus.ee.

  Palade kogudus

  Palade palvela uksed on avatud pühapäeviti 11-12 palveks ja vajadusel hingehoidlikuks vestluseks.
  Avatud jumalateenistusi ei toimu, soovitame jälgida veebiteenistust.
  Täpsem info: pastor Enn Veevo, telefon 5646 2160, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  Putkaste kogudus

  Putkastes jumalateenistused ega pastori vastuvõtt ei toimu.
  Kontakt: Enno Tuulik, telefon 5665 1407.

  Luguse kogudus

  Lugusel palvela uksed on lahti pühapäeviti kell 11 ja kolmapäeviti kell 18.
  Lähem info: pastor Marko Martin, telefon 5668 4042.

  Jausa kogudus

  Erakorralise olukorra möödumiseni jumalateenistusi ajutiselt ei toimu.
  Info: Ülo Kikas tel. 516 0295

  Emmaste-Nurste kogudus

  Nurstes jumalateenistusi ajutiselt ei toimu.
  Kontakt: Taavi Ugam, mob. 56 957 928

  Lauka palvela

  Lauka palvelas jumalateenistusi ajutiselt ei toimu.
  Informatsioon: Tarmo Kähr, tel. 5662 6836, e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

  Käina kogudus

  Käina koguduse palvela

  Käina koguduse palvemajas jumalateenistusi ei toimu. Online jumalateenistusel saate osaleda pühapäeviti kell 15.00 aadressil kaina.online.church.

  Kõik on oodatud sõltumata vaadetest või koguduslikust kuuluvusest.
  Lähem info: pastor Siim Kask, telefon 5662 6763, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

  Kärdla Kristliku Osaduse kogudus

  Kärdla Kristliku Osaduse koguduses jumalateenistused ei toimu. Palvela uksed on avatud vestluseks pastoriga ja palveks pühapäeval 17:00 - 18:30 ja kolmapäeval 19:00 - 20:00.
  Kontakt: Enno Tuulik, telefon 5665 1407

  Hiiumaa Kristlik Misjonikogudus

  Hiiumaa Kristlik Misjonikogudus eriolukorra ajal gümnaasiumis ei kogune. Infot ja videoteenistusi saab vaadata veebilehelt misjonikogudus.com.

  Soovi korral võib kirjutada pastor Timo Ligele aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada 511 9542.

  Hilleste Kristlik Kogudus

  Hilleste palvelas jumalateenistused ei toimu ja palvela on kinni.
  Vajadusel kontakt Enno Tuulik, telefon 566 51407

  Harju kogudus

  Seoses eriolukorraga Harju palvelas korralisi jumalateenistusi ajutiselt ei toimu.
  Informatsioon: Tarmo Kütt (telefon 5330 8709); Väino Kaev (telefon 5331 1932).

  Ühtri palvela

  Riigis kehtestatud eriolukorra tõttu ei toimu Ühtri palvelas kokkusaamisi.
  Kontakt: pastor Siim Kask, telefon 5662 6763.

  Hiiumaa vabakoguduste infoportaal.

  Otsing